Pistolety maszynowe to broń, która pozwoli Ci poczuć się jak prawdziwy snajper, a plac bojowy stanie się prawdziwym polem walki. Ta replika broni palnej świetnie się sprawdzi podczas zabaw prowadzanych na małych odległościach oraz w grach typu CQB, gdzie odbywa się dynamiczna rozgrywka. Pośród broni długiej oraz krótkiej, pistolet maszynowy znajduje się pomiędzy tymi kategoriami.

Przeznaczenie pistoletów maszynowych ASG

Pistolety maszynowe posiadają niewielki odrzut, dzięki czemu możemy przeprowadzić nimi ataki szybkiego ognia na odległościach 50-100 metrów. Repliki świetnie sprawdzą się podczas symulacji działań oddziałów antyterrorystycznych oraz sił specjalnych. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom można korzystać z nich w niewielkich pomieszczeniach, a także przeprowadzanie ataków w ciasnych klatkach schodowych oraz zza narożników. 

Co wyróżnia ten rodzaj broni?

Jest to stosunkowo uniwersalny rodzaj broni, ponieważ nada się zarówno na terenach zamkniętych jak i otwartych. Pistolety maszynowe pozwalają przeprowadzić szybką akcję, w której nie ma czasu na przeładowywanie broni. Należy się jednak liczyć z tym, że ten rodzaj broni (www.taiwangun.com/pl/pistolety-maszynowe) nie będzie posiadał wysokiej celności strzału co można szczególnie odczuć na długich dystansach.

Podział pistoletów maszynowych

W zależności od preferencji lub wymagań na rynku istnieją takie typy pistoletów:

  • Pistolety na gaz CO2 lub Green Gas

Jest to rodzaj napędu broni. Pierwszy posiada wysoką energię wylotową oraz świetnie sprawdzają się w zimnych temperaturach. Z kolei Green Gas jest nieco droższą opcją, jednak znacznie częściej wykorzystywana wśród graczy. Korzystanie z nich jest prostsze i przyjemniejsze podczas przeładowywania.

  • Pistolety elektryczne

Ekonomiczne i wygodne rozwiązanie, które wymaga posiadania baterii. Można jednak spodziewać się nieco mniejszej mocy zasilania od pistoletów zasilanych gazem.