Dla dość wielu z nas ten granatnik w świecie replik typu ASG jest niemal że wyłącznie zabawka. Mowa tu o tym, że buty taktyczne zaliczane do tych zimowych można nosić także wtedy gdy idziemy do pracy przez osiedle. One mają wiele zalet, takich jak ta antypoślizgowa podeszwa, dzięki której raczej się nie poobijamy.

Z drugiej strony tu chodzi też i o nieco inne praktyczne myślenie. Ten rodzaj myślenia jest tak jakby podyktowany nowoczesnością powiązaną z tym, że dzieci grają w gry komputerowe takie jak strzelanki i przy okazji jedzą te nie zdrowe przekąski tyjąc jednocześnie. W tym tkwi spory minus, a repliki typu ASG w tym granatnik i na dokładkę te ubranie taktyczne powiązane z rywalizacją w jakimś pustostanie to raczej same zalety, bo dzieci i nastolatkowie rywalizują ze sobą i jednocześnie biegają bawiąc się w komandosów.

Rozrywka łącząca pokolenia.

W czasach obecnych granatnik typu ASG jest jedną z wielu zabawek łączących pokolenia, czyli zamiast tej niezbyt ciekawej gry przed komputerem jest bieganie po jakimś miejscu gry stworzonym z palet, ze starych kontenerów i z ziemnych nasypów. Właśnie w tego typu otoczeniu rywalizuje się w sposób ciekawy i co najciekawsze mogą tak ze sobą rywalizować dzieci, nastolatkowie i ludzie dorośli. Kluczowe znaczenie ma też i to, że taka zabawa w komandosów jest dość trudną, bo w wielu przypadkach trzeba szybko biegać lub bezgłośnie chować się za jedną z terenowych przeszkód. Do tego właśnie potrzebna jest wprawa, a im częściej się tak bawimy tym lepsi jesteśmy.

Bieganie i ukrywanie się

Używanie granatnika ASG i innych replik typu ASG w zabawie w komandosów to rzecz jasna sporo biegania, podchodzenia i ukrywania się tam gdzie ma się największe szanse na zaskoczenie przeciwnika. Taka rywalizacja połączona z ruchem jest bardzo zdrową i co równie istotne zabawiać można się w ten sposób także w zimę, bo wtedy trzeba zakładać czapkę taktyczną, rękawice taktyczne i kurtkę taktyczną. Jednym słowem zabawa trwa nadal i dzięki tej zabawie wiele dzieci i nastolatków traci te zbędne kilogramy. Więcej informacji na www.Taiwangun.com